Nasze sukcesy

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2010/11

 

Konkurs „Rozśpiewana nutka

07.12.2010r. uczniowie klasy III: Julia Budzich, Adrianna Orkwiszewska, Jakub Orłowski brali udział w konkursie piosenki „Rozśpiewana nutka”.

Otrzymali wyróżnienie.

 

 Konkurs plastyczny „Słonik – mój przyjaciel”

Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym  w  ramach ogólnopolskiej VII kampanii społeczno - edukacyjnej „Hospicjum to też życie”.  

Wyróżnienie otrzymał Wiktor Antoszewski.

 

Konkurs plastyczny „Ornamentyka Ludowa – z elementami Świąt Wielkanocnych” 

Wyróżnienie otrzymała Anna Zaborna.

 

 Konkurs plastyczny „Pocztówka bożonarodzeniowa”.

Na konkurs  nasi uczniowie wykonali 11 prac.

Kartka wykonana przez Wiktora Antoszewskiego otrzymała   I miejsce 

 

Konkurs recytatorski „Samochwała”

10.XII.2010r. nasi uczniowie brali udział w X powiatowych spotkaniach recytatorskich  „Samochwała” w Bieżuniu.

Szkołę reprezentowali uczniowie z klas 0-III : Szymon Kowalczyk, Adrianna Orkwiszewska, Jakub Orłowski, a z klas IV-VI: Patrycja Glezman, Sylwia Skoroch, Wiktor Antoszewski.

 

 Konkurs ortograficzny „O Złote Pióro Starosty Żuromińskiego”

Do etapu powiatowego zakwalifikowały  się: Magdalena Anysz i Katarzyna Szymańska.

 

Konkurs „Pięknego Czytania Poezji Czesława Miłosza

Szkołę reprezentowały: Magdalena Anysz, Patrycja Czarnecka, Sylwia Skoroch.

 

Konkurs Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  

 5 maja 2011   odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Szkołę reprezentowali: Łukasz Bartnik, Daniel Ruta, Adam Tyrajski.

 

 

 

Rok szkolny 2011/12

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej  "Młodzież zapobiega pożarom"

I miejsce w powiecie w kategorii szkół podstawowych zdobył Wiktor Antoszewski. Zakwalifikował sie do etapu wojewódzkiego.

 

 

Rok szkolny 2012/13 

Powiatowy konkurs plastyczny "Zima -personifikacja"

 Wyróżnienie: Joanna Marciniak  i Agnieszka Czarkowska.

 

 Konkurs plastyczny "Pocztówka bożonarodzeniowa"

Wyróżnienie: Wiktoria Glezman i Kamil Trojakowski.

 


Powiatowy konkurs pieknego czytania "Poezji i prozy Juliana Tuwima"

I miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła Adrianna Orkwiszewska.

 


Eliminacje miejsko - gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

I miejsce w kategorii szkół podstawowych zajął Wiktor Antoszewski.

 

 

Powiatowy konkurs plastyczny "Wiosna w ogrodzie"

III miejsce - Aleksandra Zaborna 

Wyrożnienie - Wiktor Antoszewski

 

 

Eliminacje powiatowe ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"


III miejsce w kategorii szkół podstawowych zajął Wiktor Antoszewski.


Konkurs plastyczny "Żonkil symbol nadziei"

Praca wykonana przez Annę Zaborną otrzymała wyróżnienie.



Konkurs plastyczny "Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP upadkom"

I miejsce w kategorii szkół podstawowych zajął Wiktor Antoszewski.

 

Konkurs plastyczny"PRZYRODA RADOSNA - WIOSNA"

II miejsce w kategorii wiekowej szkoła podstawowa zajęła Wiktoria Krukowska.

 

 

Szkolny konkurs mitologiczny "CZY ZNASZ MITY GRECKIE"